O firmie

Nasza firma zajmuje się docieplaniem domów za pomocą pianki izolacyjnej. Zajmujemy się głównie nakładaniem warstwy izolacyjnej za pomocą metody natryskowej. Pianka izolacyjna, której używamy to poliuretan otwarto-komórkowy. Oferujemy jednak także usługi, w których wykorzystywanym materiałem jest pianka poliuretanowa zamknięto-komórkowa. W zależności od zleconej usługi nasz fachowy zespół dobierze odpowiednie materiały, by wykonać usługę na najwyższym poziomie. Pianka poliuretanowa charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Daje także możliwość wyciszenia domu oraz odpowiedniej izolacji cieplnej.

Likwidacja zmarszczek Warszawa
http://medycynaestetyczna.com/pl/piekna-twarz-2/likwidacja-zmarszczek
Klinika medycyny estetycznej dr Tilszer.
Oferujemy szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało.

Na Polskim rynku działamy już od kilkunastu lat i co roku zdobywamy nowych klientów. Co wyróżnia naszą firmę na tle innych wykonawców w Polsce? Przede wszystkim charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Staramy się dokładnie poznać potrzeby klienta oraz sprostać jego oczekiwaniom, nawet tym, które wydają się być wygórowane. W końcu nie ma rzeczy niemożliwych. Gwarantujemy jakość wykonanych przez nas usług, a także mamy wyznaczone standardy uczciwości, których wymagamy od pracowników naszej firmy. Podstawą każdej relacji z klientem jest szacunek. Praca, która wykonujemy jest wykonywana z pasją. W naszej firmie obowiązuje zasada pracy zespołowej i wszystkie decyzje są podejmowane wspólnie. Staramy się być dyspozycyjni dla naszych klientów i zawsze wychodzić im naprzeciw.

Podstawą dobrze prosperującej firmy jest wykwalifikowany personel. Każdego dnia dbamy o to by pracownicy mieli okazję się doszkalać oraz zdobywać nową wiedzę. Bardzo ważna jest także atmosfera panująca w zespole.

Nasza firma tworzy przedsiębiorstwo, które oferuje usługi z zakresu nowoczesnego systemu izolacji termicznej.