Zalety drukarek do kopert

Drukarki do kopert nie tylko szybko je adresują, ale również pozwalają na umieszczanie na nich przyciągającej wzrok grafika, która znacznie zwiększa szansę na to, że Twoja poczta zostanie zauważona. Korzystając z najnowszej technologii atramentowej, możesz drukować kolorowe wiadomości bezpośrednio na poczcie wychodzącej. Ponadto możesz personalizować każdą sztukę, zwiększając szanse, że zostanie ona otwarta.

Drukarka do kopert pozwala oszczędzić czas i pieniądze oraz zwiększa elastyczność poczty wychodzącej

koperty

Oszczędność pieniędzy jest ważna dla każdego z nas, jednak drukarka do kopert robi o wiele więcej. Pozwala nie tylko zaoszczędzić czas na drukowaniu, ale także oferuje dużą elastyczność w zakresie tego, co może zostać wydrukowane i na czym można drukować.

Dzięki możliwości drukowania na kopertach, opakowaniach kartonowych, torbach i pokrowcach o różnych rozmiarach możesz drukować tak, jak chcesz i kiedy tego potrzebujesz, zamiast gromadzić tysiące wstępnie zadrukowanych kopert, które zajmują miejsce i mogą nawet nie zostać wykorzystane.

Jeśli zależy Ci na przyśpieszaniu procesu drukowania, drukarka do kopert sprawdzi się doskonale. Poza wysokiej jakości drukiem, który może pokryć całą kopertę, zapewniając wspaniały efekt, drukarka do kopert gwarantuje ekspresowe drukowanie i adresowanie. Takie czynniki powodują, że może ona stanowić cenny atut w marketingu Twojej firmy, dając możliwość stosowania kodów kreskowych, logo i komunikatów promocyjnych w wysokiej jakości kolorze.

Czym się różni drukarka do kopert od tradycyjnej?

Tradycyjna drukarka ma ograniczone pokrycie głowicami drukującymi, podczas gdy drukarka do kopert ma głowice drukujące obejmujące całą drukowaną stronę. Głowice te składają się z ciągłego rzędu układów drukujących. Zazwyczaj każda z nich składa się z 6400 dysz atramentowych. Gęstość głowicy dyszy jest 17 razy większa niż w przypadku konwencjonalnych drukarek atramentowych dostępnych na rynku. Można by pomyśleć, że zmniejszyłoby to prędkość drukowania, ale w rzeczywistości, ponieważ głowice drukujące pozostają nieruchomo podczas drukowania, pozwalają one na szybsze drukowanie z około 60 stronami na minutę w przypadku arkuszy o rozmiarach liter.

Podsumowując, zakup drukarki do kopert niesie korzyści takie, jak:


źródła:
https://www.docufield.com/pl/produkty/adresarki-i-otwieraczki